Dołącz do nas!

Zaangażowanie. Technologia. Satysfakcja. Profesjonalizm. Radość.

Czy te wartości są dla Ciebie ważne? Dla nas bardzo. Wokół nich budujemy nasze miejsce pracy. Czas spędzany nad wspólną realizacją projektów jest przygodą, wyzwaniem i dobrą zabawą. Jeśli właśnie takie skojarzenia wiążesz z idealnym miejscem pracy, mamy nadzieję, że znajdziesz u nas swoje miejsce!

GRAFIK 2D / ILUSTRATOR – GAME DESIGN

Czego my poszukujemy u Ciebie?

  • Komunikatywności, poczucia humoru i umiejętności pracy w zespole - projekty realizujemy w zespole gdzie atmosfera pracy jest najważniejsza dlatego ważne jest, abyś potrafił/a odnaleźć z nami wspólny język
  • Kreatywności, samodzielności i efektywnego zarządzania swoim czasem - przed dojściem do najlepszego rozwiązania zwykle stworzysz kilka innych wersji, nie możesz zniechęcać się tym, że trafią one do kosza. Ważne, żebyś potrafił/a wymyślić kilka różnych wersji rozwiązania jednego problemu, w przeznaczonym na to czasie
  • Orientacji w temacie projektowania grafiki i wymyślania gier – zastanów się, czy to naprawdę Cię to interesuje. Czy potrafisz wskazać nam gry, które Cię oczarowały? Czy gry i ich tworzenie jest Twoją pasją? Szukamy ludzi, którzy to czują.
  • Chęci nieustannego rozwoju i podejmowania wyzwań – my nie mówimy „nie da się”
  • Inicjatywy i podzielności uwagi – są takie dni, kiedy każdy przychodzi z kolejnymi pomysłami, programiści pytają o przypadki użycia, a Ty musisz zachować zimną krew i poradzić sobie z tym wszystkim na raz.
  • Nastawienia na wysoką jakość rozwiązań – nasi klienci wiedzą, że zawsze dostarczamy najlepsze rozwiązania i nie pozwolimy aby to się zmieniło.
  • Znajomości bieżących trendów w świecie gier mobilnych – co jest dziś popularne, jakie gry i dlaczego są teraz na topie. Jednym słowem jeśli ``kręci Cię`` to aby nie tylko to znać ale też tworzyć to u nas czeka na Ciebie miejsce 🙂

Front-end / React Developer

  • Dobra znajomość JavaScript i ES6
  • Dobra znajomość ReactJS lub React Native (przynajmniej 1 zrealizowany projekt, niekoniecznie komercyjny)
  • Znajomość CSS, SASS/LESS
  • Podstawowe doświadczenie w tworzeniu aplikacji na platformy Android lub iOS
  • Podstawowa wiedza z obszaru UX / projektowania UI
  • Umiejętność pracy z REST API

Programista PHP

  • Bardzo dobra znajomość PHP 5/7 i Symfony 2/3
  • Bardzo dobra znajomość relacyjnych baz danych (głównie MySQL)
  • Dobra znajomość JavaScript, jQuery, Bootsrtap
  • Podstawowa znajomość CSS
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych
  • Umiejętność efektywnej pracy z git, Composer, Apache, PHPStorm
  • Znajomość WordPress, Phalcon lub Magento będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość zagadnień związanych z optymalizacją i skalowaniem aplikacji
  • Dobra znajomość programowania obiektowego i wzorców projektowych
  • Mile widziane doświadczenie w tworzeniu testów automatycznych
  • Clean Code

Na co możesz liczyć pracując z nami:

  • Praca w ciekawych projektach z dużym naciskiem na bezpieczeństwo, skalowalność i wydajność rozwiązań
  • Możliwość wpływu na kształt aplikacji od strony wymagań biznesowych oraz architektury wprowadzanych rozwiązań
  • Pracę z najnowszymi technologiami i narzędziami, z zastosowaniem dobrych praktyk wytwarzania oprogramowania
  • Agile’owe narzędzia i podejście do prowadzenia projektów
  • Wsparcie ekspertów z obszaru projektowania aplikacji i programowania
  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
  • Udział w konferencjach
  • Elastyczne godziny pracy

Programista .NET

Oczekiwania wobec idealnego kandydata:

  • Dobra znajomość C#, ASP.NET MVC, Entity Framework, LINQ, JavaScript, jQuery, SQL
  • Umiejętność efektywnej pracy z Visual Studio, ReSharper, git, MS SQL Server
  • Mile widziana podstawowa znajomość platformy Azure i cloud design patterns

  • Pracę z najnowszymi technologiami i narzędziami (np. Octopus, TeamCity, RobotFramework)
  • Agile’owe narzędzia i podejście do prowadzenia projektów (np. PivotalTracker)
  • Elastyczne godziny pracy (zaczynamy w godzinach 7:30 – 11:00)
  • Udział w konferencjach, szkoleniach, eventach firmowych

Projektant Aplikacji

  • Orientacji w temacie projektowania interfejsów i użyteczności, w tym: układów stron, palet kolorów, przepływów pracy, dostępności – zastanów się, czy to naprawdę Cię interesuje. Czy potrafisz wskazać nam kilka stron, po których poruszanie się sprawia trudność użytkownikom oraz parę innych, które są wygodne w obsłudze? Szukamy ludzi, którzy zauważają takie rzeczy 😉
  • Inicjatywy i podzielności uwagi – są takie dni, kiedy biznes i nasi klienci przychodzą z kolejnymi pomysłami, grafik podsyła nowe rysunki do oceny, programista pyta o przypadki użycia, a Ty musisz zachować zimną krew i poradzić sobie z tym wszystkim na raz.
  • Znajomości bieżących trendów w Internecie, w tym social media – co jest dziś popularne, z czego korzystają użytkownicy Internetu, czego szukają, po co i dlaczego.

Zadania, jakie na Ciebie czekają:

  • Projektowanie ekranów (mockup) i logiki aplikacji internetowych
  • Tworzenie dokumentacji i makiet systemów zgodnych z metodyką Agile
  • Analiza wymagań biznesowych i technicznych
  • Praca w doświadczonym zespole przy tworzeniu aplikacji
  • Zbieranie wymagań i support klientów

Rozwijaj się z Epicode!

*Proszę poprawnie wypełnić wszystkie pola